عاشقانه ها

یک سایت سیستم وبلاگدهی تاپس بلاگ – ساخت وبلاگ رایگان دیگر

گت بلاگز کرمانشاه دولت با وجود تنگناهای بسیار توجه خوبی به آموزش و پرورش داشته است

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت:دولت با وجود تنگناهای بسیار توجه خوبی به آموزش و پرورش داشته هست.

دولت با وجود تنگناهای بسیار توجه خوبی به آموزش و پرورش داشته است

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با بیان اینکه دولت با وجود تنگناهای بسیار توجه خوبی به آموزش و پرورش داشته، گفت: در صورت پیروزی در انتخابات و استمرار دولت آقای روحانی، آموزش و پرورش در اولویت و مورد توجه بیشتری قرار خواهد گرفت.

سلیمان محبی گفت: صاحبنظران و جامعه شناسان و روانشناسان دنیا اعتقاد دارند اگر کشوری بخواهد در مسیر توسعه و پیشرفت قرار گیرد، باید در گام نخست به آموزش و پرورش بها بدهد.
محبی یادآوری کرد: آموزش و پرورش با کودکان، نوجوانان و نسل جوان کشور سروکار دارد و با توجه به اینکه دانش آموزان هر کشوری آینده سازان آن کشور هستند، بنابراین توجه به آموزش و پرورش از اهمیت زیادی برخوردار است.

عبارات مهم : آموزش
مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه در سال های بعد از انقلاب کارهای خوبی در کشور صورت گرفته ولی جای کار بیشتری وجود دارد، خاطرنشان کرد: هر چه آموزش و پرورش و معلمان توانمندتر باشند، در روند پیشرفت کشور موثرتر خواهند بود.
محبی در ادامه اشاره ای هم به کارها انجام شده است در حوزه آموزش و پرورش در دولت تدبیر و امید داشت و اظهار کرد: در سال ۹۲ کل بودجه آموزش و پرورش کشور ۱۴ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان بود که امروز این رقم به ۳۳ هزار میلیارد تومان زیاد کردن پیدا کرده است.
محبی تاکید کرد: این میزان توجه و رشد در اعتبارات در حالی محقق شده است که دولت با تنگناها و تحریم های زیادی مواجه بوده و در صورت پیروزی در انتخابات و در دولت دوم آقای روحانی، آموزش و پرورش در اولویت توجه بیشتری قرار خواهد گرفت.
محبی اشاره ای هم به کارها انجام شده است در آموزش و پرورش کرمانشاه در دولت تدبیر و امید داشت و افزود: زیاد کردن تعداد کلاس های هوشمند از ۱۷۳۵ کلاس در سال ۹۲ به ۴۲۰۰ کلاس، ارتقای رتبه سوادآموزی استان از رتبه ۲۷ کشوری به رتبه نخست، زیاد کردن تعداد پژوهش سراهای دانش آموزی از دو مورد به ۲۲ مورد، ایجاد سه آزمایشگاه نانوفناوری، رشد پنج پله ای در امتحانات نهایی پایه سوم، کسب رتبه نخست در پروژه مهر و زیاد کردن تعداد منزل های معلم استان از دو مورد به ۱۴ مورد از جمله کارها انجام شده است در استان کرمانشاه از ابتدای روی کار آمدن دولت تدبیر بوده است.

انتهای پیام/پ

دولت با وجود تنگناهای بسیار توجه خوبی به آموزش و پرورش داشته است

واژه های کلیدی: آموزش | کرمانشاه | کرمانشاه | آموزش و پرورش | تنگناها | مدیر کل | پیروزی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog