عاشقانه ها

یک سایت سیستم وبلاگدهی تاپس بلاگ – ساخت وبلاگ رایگان دیگر

گت بلاگز کرمانشاه برگزاری کارگاه آموزشی اصول خود مديريتي

کارگاه آموزشی اصول خود مديريتي Self-Management با حضور جمعی از فعالان اقتصادی استان در محل اتاق کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛ دكتر فرزاد امير، مدرس این دوره و مشاور مديرعامل کلوب كسب و كار ايران، خود مدیریتی را یکی از حوزه های هوش هیجانی(EQ) دانست و گفت: یکی از مهارت های بسیار مهم که در اقتصاد دانش بنیان به عنوان یک نیاز اساسی در نظر گرفته می شود، مهارت خود مدیریتی (self-management) است.
وی ادامه داد: این مهارت جهت محکم کردن پایه های موفقیت (خواه فردی خواه سازمانی) مهم و مورد نیاز است.

عبارات مهم : آموزشی
دکتر امیر به مواردی که در خودمدیریتی حائز اهمیت است اشاره کرد و گفت: این موارد مشمول بر مسئولیت پذیری، مدیریت وقت و تعهدات، ایجاد شبکه گسترده ارتباطات انسانی و میل به داشتن جهت پذیرش عوض کردن مي باشد.
وی با بیان اینکه یاد گرفتن مهارت خود مدیریتی فرآیندی وقت بر است و چند سال به طول می انجامد یادآور شد: افراد جهت درک اینکه چه کارهایی جهت آنها سودمند است و جهت کسب استقلال و فرصتهای زیاد (همچنان که در شغل خود پیشرفت می کنند)، به وقت نیاز دارند.
هوش و ارتباط آن با خود مديريتي، فوايد خود مديريتي و مديريت بر خود، اصولي كاربردي خود مديريتي و در نتيجه دگر مديريتي، مراحل و چگونگي رسيدن به حد بالاي خود مديريتي، خودآگاهي براي اصلاح و پيشبرد اهداف شرکت و … از جمله موضوعاتی بود که به وسیله وی مطرح شد.
گفتنی است این دوره آموزشی 6 ساعته با رضایت مندی 88 درصدی حضار به آخر رسید و در نهایت شرکت کنندگان گواهی حضور در کلاس دریافت کردند.

انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: آموزشی | کرمانشاه | کارگاه آموزشی | خود مدیریتی | اتاق |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog