عاشقانه ها

یک سایت سیستم وبلاگدهی تاپس بلاگ – ساخت وبلاگ رایگان دیگر

گت بلاگز سیاسی ملت کشور عزیزمان ایران اجازه عبور از قدرت دفاعی کشور را به احدی نمی‌دهد

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: ملت کشور عزیزمان ایران چنین اجازه‌ای به احدی نمی‌دهد که روی بحث دفاعی‌ کشور چشم‌پوشی صورت گیرد.

ملت کشور عزیزمان ایران اجازه عبور از قدرت دفاعی کشور را به احدی نمی‌دهد

“جواد کریمی قدوسی” عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان، در تصویر العمل به بیانات تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر اینکه از روحانی می خواهیم برنامه موشکی کشور عزیزمان ایران را متوقف کند، اظهار داشت: بعد از بحث هسته ای اولویت نظام سلطه جهانی بر روی قدرت و بازدارندگی کشور عزیزمان ایران در عرصه منطقه و مقاومت است که مظهر آن قدرت موشکی کشور می باشد.

عبارات مهم : ایران

وی ادامه داد: اظهارنظرهای ترامپ در منطقه و موضع گیری رسانه های نظام سلطه نشان می دهد آنان می خواهند افکار عمومی داخل را مدیریت کنند ولی افکار عمومی کشور عزیزمان ایران در این زمینه مطلقا جواب نمی دهد.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم در هشت سال دفاع مقدس بحث دفاع را با گوشت و پوست ارزش حس کردند و مسئله دفاع همچون بحث هسته ای نیست که تجهیزات و امکاناتش سری باشد و کسی از آن اطلاع نداشته باشد.
کریمی قدوسی بیان داشت: دفاع و موشک باران کشور عزیزمان ایران طی هشت سال دفاع مقدس مصداق عینی در فرهنگ دفاعی پیدا کرده است و غرب به خوبی واقف است که مدیر جمهور چنین اختیاراتی ندارد که بتواند برنامه موشکی را متوقف کند.
وی خاطر نشان کرد: ملت کشور عزیزمان ایران چنین اجازه ای به احدی نمی دهد که روی بحث دفاعی کشور چشم پوشی صورت گیرد و بیان چنین مسائلی از سوی آمریکا یی ها به قصد مهندسی افکار عمومی است.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | برنامه | مجلس شورای اسلامی | اظهارات تیلرسون در مورد برنامه موشکی ایران | مردم کشور عزیزمان ایران اجازه گذشت از بحث موشکی را نمی دهند | مهندسی افکار عمومی به وسیله آمریکا |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog