عاشقانه ها

یک سایت سیستم وبلاگدهی تاپس بلاگ – ساخت وبلاگ رایگان دیگر

گت بلاگز فارس آموزش 35 رشته علمی در واحد جهاد دانشگاهی لارستان

مدیر جهاد دانشگاهی واحد لارستان از آموزش 35 رشته علمی در این واحد دانشگاهی خبر داد.

آموزش 35 رشته علمی در واحد جهاد دانشگاهی لارستان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ سید حامد شجعان مدیر جهاد دانشگاهی واحد لارستان بابیان اینکه جهاد دانشگاهی این شهرستان از سال 87 تأسیس شده است هست، اظهار داشت: واحدهای جهاد دانشگاهی از سال 59 به فرمان امام خمینی (ره) به منظور ایجاد ارتباط بین دانشگاه و بازار کار تأسیس شدند.

شجعان افزود: فعالیت هایی که در واحدهای جهاد دانشگاهی صورت می گیرد در زمینه های فرهنگی، پژوهشی، آموزشی، علمی و تحقیقاتی است.

عبارات مهم : آموزش

وی ادامه داد: در حال حاضر در زمینه های هنر، علوم انسانی، پزشکی، کامپیوتر، زبان انگلیسی، کشاورزی، مهندسی و کار و اشتغال در رشته های متفاوت در جهاد دانشگاهی لارستان کلاس برگزار می شود.

شجعان با اشاره به اینکه با توجه به نیازسنجی های انجام شده است در مجموع 35 رشته در واحد جهاد دانشگاهی لارستان راه اندازی شده است هست، بیان کرد: کار عضویت از متقاضیان جهت شرکت در ترم تابستان از 10 خردادماه در مرکز جهاد دانشگاهی واقع در شهر تازه لار، فلکه طاووس شروع شده است است.

وی بابیان اینکه جهت رشته هایی همچون پرورش قارچ و پرورش گیاه های دارویی علاوه آموزش های تئوری، کارگاه های عملی نیز دایر می شود، اظهار کرد: بعد از اتمام دوره، مدرکی معتبر از جهاد دانشگاهی فارس جهت فراگیران صادر می شود که آن ها می توانند با همین مدرک به کار مشغول شوند.

شجعان افزود: به طور میانگین در هر فصل که یک ترم آموزشی نام می گیرد، حدود 250 فراگیر در مرکز جهاد دانشگاهی لارستان آموزش داده می شوند که درمجموعِ یک سال، بیش از یک هزار نفر را در بر می گیرد.

مدیر جهاد دانشگاهی واحد لارستان راجع به تخصیص داده شده است خوابگاه به فراگیران غیربومی، تصریح کرد: با مشورت هایی که با سایر دانشگاه های فعال در لارستان شده است هست، با معرفی فراگیران غیربومی به دانشگاه های دیگر، آن ها می توانند از خوابگاه نیز استفاده کنند.

گفتنی است سالیانه بیش از یک هزار نفر در مرکز جهاد دانشگاهی لارستان آموزش داده می شوند.
انتهای پیام/ر

واژه های کلیدی: آموزش | آموزشی | دانشگاه | خوابگاه | دانشگاه | آموزش 35 رشته | رشته علمی | واحد جهاددانشگاهی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog