عاشقانه ها

یک سایت سیستم وبلاگدهی تاپس بلاگ – ساخت وبلاگ رایگان دیگر

گت بلاگز اخبار اجتماعی توصیه‌های آتش‌نشانی در پی احتمال وزش بادهای شدید در پایتخت کشور عزیزمان ایران

سخنگوی شرکت آتش‌نشانی با اشاره به اینکه این شرکت آمادگی مورد نیاز جهت امدادرسانی در بعد حوادث احتمالی ناشی از وزش بادهای شدید و طوفان را دارد؛ توصیه‌هایی را جهت

توصیه‌های آتش‌نشانی در پی احتمال وزش بادهای شدید در پایتخت کشور عزیزمان ایران

توصیه های آتش نشانی در پی احتمال وزش بادهای شدید در پایتخت کشور عزیزمان ایران

عبارات مهم : ایران

سخنگوی شرکت آتش نشانی با اشاره به اینکه این شرکت آمادگی مورد نیاز جهت امدادرسانی در بعد حوادث احتمالی ناشی از وزش بادهای شدید و طوفان را دارد؛ توصیه هایی را جهت کم کردن خطرات این اتفاق مطرح کرد.

سید جلال ملکی در گفت وگو با ایسنا، در مورد احتمال وزش بادهای شدید در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: شرکت آتش نشانی، شرکت هر لحظه آماده است و با توجه به تجربه سال های گذشته که نشان می دهد در چنین روزهای فصل پاییر با وزش بادهای شدید مواجه هستیم، آمادگی مورد نیاز در شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت امدادرسانی وجود دارد.

توصیه‌های آتش‌نشانی در پی احتمال وزش بادهای شدید در پایتخت کشور عزیزمان ایران

سخنگوی شرکت آتش نشانی همچنین به چند توصیه اشاره کرد و گفت: شهروندان توجه داشته باشند در شرایطی که امکان وزش بادهای شدید وجود دارد ترجیحا از منازل خود بیرون نیایند و اگر هم این کار را انجام می دهند از حضور در ارتفاعات، پشت بام ها و لبه پرتگاه ها خودداری کنند. همچنین در صورتی که مردم قصد تردد در معابر را دارند تلاش کنند که از کنار خیابان ها، پیاده روها و پل های عابر پیاده تردد کنند.

وی با اشاره به احتمال خطر آفرینی ساختمان های در حال ساخت اظهار کرد: مردم به این مسئله توجه داشته باشند و تلاش کنند که از تردد در کنار این ساختمان ها خودداری و ترجیحا از مکان های مسقف تردد کنند.

سخنگوی شرکت آتش‌نشانی با اشاره به اینکه این شرکت آمادگی مورد نیاز جهت امدادرسانی در بعد حوادث احتمالی ناشی از وزش بادهای شدید و طوفان را دارد؛ توصیه‌هایی را جهت

ملکی همچنین گفت: اگر مردم در وقت وزش بادهای شدید یا طوفان افراد، در خیابان ها بودند، تلاش کنند در فضای باز قرار نگیرند و به مکانی مطمئن بروند تا از برخورد اجسام سنگین با آنها جلوگیری شود.

سخنگوی شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به بالکن و پشت بام هایی که در آن وسائل نگه داری می شود گفت: بعضا دیده می شود که در بالکن و پشت بام های منزل ها وسائل زیاد و سنگینی وجود دارد و توصیه می شود که شهروندان ترجیحا این مکان ها را تمیز نگه دارند و از گذاشتن اجسام سنگین خودداری کنند لیکن در وقت وزش بادهای شدید ممکن است این اجسام به پایین بیفتند و مسئله ساز شوند.

واژه های کلیدی: ایران | آتش نشانی | آتش نشانی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog