عاشقانه ها

یک سایت سیستم وبلاگدهی تاپس بلاگ – ساخت وبلاگ رایگان دیگر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بلیت ‌فروش دربی در یک موسسه!

برای نخستین بار بلیت‌فروشی ۱۰۰ هزار نفری ورزشگاه آزادی جهت برگزاری شهرآورد پایتخت کشور عزیزمان ایران به طور کامل از سمت یک موسسه اعتباری انجام می‌شود تا بانک‌ها

بلیت ‌فروش دربی در یک موسسه!

بلیت فروش دربی در یک موسسه!

عبارات مهم : فوتبال

برای نخستین بار بلیت فروشی ۱۰۰ هزار نفری ورزشگاه آزادی جهت برگزاری شهرآورد پایتخت کشور عزیزمان ایران به طور کامل از سمت یک موسسه اعتباری انجام می شود تا بانک ها در کنار امور بانکی خود بلیت فروشی را هم تجربه کرده باشند.

به گزارش ایسنا، طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) و استقلال جهت دربی هشتادوپنجم با راه متفاوتی جهت خرید بلیت بازی مواجه شدند. آنها به جای ورود به سامانه خرید بلیت مسابقه های فوتبال باید با در دست داشتن کارت ملی به شعب یک موسسه اعتباری مراجعه کرده و بلیت مورد نیاز خود را تهیه کنند. این در حالی است که جهت شهرآورد این دور با توافقات انجام شده، شرکت لیگ بلیت فروشی این بازی را به کلوب میزبان یعنی پرسپولیس واگذار کرده و در نهایت این کلوب نیز این کار را به اسپانسر خود واگذار کرده است.

بلیت ‌فروش دربی در یک موسسه!

تا پیش از این هم طی روالی بعضی بانک ها جهت مشتریان خود در قالب طرح هایی که جهت هواداری از کلوب های فوتبال به اجرا درمی آوردند افتتاح حساب کرده و از رسوب پول آنها در بانک، بخشی را به نفع کلوب مورد نظر واریز می کردند و در نهایت در زمانی که کلوب بازی داشت، هوادار می توانست با کارت بانکی بانک مربوطه نسبت به خرید بلیت اقدام کرده و بخشی را به عنوان تخفیف دریافت کند که تا حدودی نیز بین بانک ها روالی طبیعی بود.

اما این دفعه جهت نخستین بار یک موسسه به طور کامل بلیت فروشی بازی فوتبال را برعهده گرفته و دیگر متقاضیان به جای مراجعه به سامانه خرید بلیت مسابقه های فوتبال باید به یک موسسه بانکی جهت خرید بلیت مورد نظر مراجعه کنند. اقدامی که هرچند عنوان می شود طبیعی است ولی در هر صورت غیرمتعارف به نظر می رسد.

برای نخستین بار بلیت‌فروشی ۱۰۰ هزار نفری ورزشگاه آزادی جهت برگزاری شهرآورد پایتخت کشور عزیزمان ایران به طور کامل از سمت یک موسسه اعتباری انجام می‌شود تا بانک‌ها

اکنون مشتریان شبکه بانکی در هنگام مراجعه به موسسه مربوطه با هوادارانی که جهت خرید بلیت نیز مراجعه کرده اند مواجه خواهند شد. تعداد ۱۰۰ هزار نفری که بخشی از آنها از طریق سامانه اینترنتی موسسه و بعضی هم از طریق مراجعه حضوری این کار را انجام می دهند.

دربی ۸۵ فردا(پنج شنبه) به میزبانی کلوب پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. بلیت فروشی این بازی از روز دوشنبه (اول آبان ماه) از طریق موسسه کوثر به دو روش اینترنی و مراجعه حضوری در شعب انجام می شود.

بلیت ‌فروش دربی در یک موسسه!

واژه های کلیدی: فوتبال | مسابقه | پرسپولیس | پرسپولیس | کارت بانکی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog