عاشقانه ها

یک سایت سیستم وبلاگدهی تاپس بلاگ – ساخت وبلاگ رایگان دیگر

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی برداشتن حصر در شورای عالی امنیت ملی به تصویب نرسید/ نگاه اصلاح‌گرایانه دارم ، ضرغامی

عزت‌الله ضرغامی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در اینترنت از ناآگاهی جوانان استفاده می‌کنند و بعضی عکس‌های شاه را منتشر می‌کنند که ما آن وقت فلان اقتدار را

برداشتن حصر در شورای عالی امنیت ملی به تصویب نرسید/ نگاه اصلاح‌گرایانه دارم ، ضرغامی

ضرغامی: برداشتن حصر در شورای عالی امنیت ملی به تصویب نرسید/ نگاه اصلاح گرایانه دارم

عبارات مهم : امنیت

عزت الله ضرغامی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در اینترنت از ناآگاهی جوانان استفاده می کنند و بعضی تصویر های شاه را منتشر می کنند که ما آن وقت فلان اقتدار را داشتیم.

به گزارش تسنیم، عزت الله ضرغامی ظهر امروز در همایش گرامیداشت روز دانشجو با عنوان «دانشجو بیدار است» که به همت بسیج دانشجویی در تالار شهید شایان مهر دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد، با تاکید بر اینکه با وجود پرسشها زیادی که در کشور داریم، امید به زندگی که مسئله مهمی در کشور بالاست ابراز داشت: درست است که به لحاظ اقتصادی و معیشتی مشکلاتی داریم ولی در بسیاری از حوزه ها موفق هستیم و در سطح جهانی اثرگذار هستیم که سردار سلیمانی سمبل این اقتدار و اثرگذاری است.

برداشتن حصر در شورای عالی امنیت ملی به تصویب نرسید/ نگاه اصلاح‌گرایانه دارم ، ضرغامی

ضرغامی با بیان اینکه من نگاه اصلاح گرایانه دارم، خط قرمزی ندارم و تذکرات را صریح می گویم که آخرین بار آن عذرخواهی وزیر اطلاعات به خاطر تذکرم بود اضافه کرد: من خودم منتقد هستم ولی می بینم که در اینترنت از ناآگاهی جوانان استفاده می کنند و بعضی تصویر های شاه را منتشر می کنند که ما آن وقت فلان اقتدار را داشتیم.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی تصریح کرد: پوتین امروز یکی از مقتدرترین رهبران دنیاست ولی هنگامی که به کشور عزیزمان ایران می آید ابتدا به دیدار مقام معظم رهبری می رود که این نشان از اقتدار کشور عزیزمان ایران در دنیاست.

عزت‌الله ضرغامی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در اینترنت از ناآگاهی جوانان استفاده می‌کنند و بعضی عکس‌های شاه را منتشر می‌کنند که ما آن وقت فلان اقتدار را

وی موضع عزت و اقتدار را در دنیا مثال زدنی دانست و گفت: اگر امروز با بی عرضگی بعضی مدیران نمی توانیم اقتصاد را درست مدیریت کنیم، مسئله از ماست، ولی کشور عزیزمان ایران بسیار مقتدر هست. داعش را جهت ما ساختند، گفتند که اسد باید برود ولی کشور عزیزمان ایران ایستاد که در نتیجه بعضی سردمداران مخالف رفتند و اسد ماند.

ضرغامی در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به سئوال دانشجویان در مورد تصمیمات شورای عالی امنیت ملی در مورد حصر ابراز داشت: بعد از انتخابات ۸۸ بعد از ناآرامی ها بحث های این حوزه در شورای عالی امنیت ملی مورد بررسی قرار داده شد که این عنوان به مدت ۲۰ ماه تا بهمن ۸۹ ادامه داشت. بعد از ۹ دی ۸۸ که تصویرهای ۸ دی ۸۸ تبریز در شور راهپیمایی پایتخت کشور عزیزمان ایران بسیار موثر بود، در سال ۸۹ همزمان با بیداری اسلامی جریانی راه افتاد که این بیداری اسلامی می تواند حکومت سوریه و کشور عزیزمان ایران را هم ساقط کند، لذا در مورد کشور عزیزمان ایران کار را شروع کردند و سران فتنه فراخوان دادند، آقای خاتمی زیر بار بیانیه نرفت و آن را امضا نکرد ولی موسوی و کروبی امضا کردند و مردم را به کف خیابان فراخواندند.

این عضو سابق شورای عالی امنیت ملی با اشاره به اینکه در ۲۵ بهمن ۸۹ در شورای عالی امنیت ملی به اتفاق آرا جهت جمع کردن کف خیابان که نا امنی و کشته نداشته باشیم تصمیم بر این شد تا حصر صورت گیرد و امنیت مردم حفظ شود ادامه داد: این مصوبه مورد تایید همه قرار گرفت، آقای روحانی هم بحث مخالفی نداشت و بعد از جمع بندی این حصر به تصویب رسید. در شورای عالی امنیت ملی اخیر به ریاست روحانی هم برداشتن حصر به تصویب نرسید چراکه این حصر جهت حفظ امنیت کشور به تصویب رسیده است.

برداشتن حصر در شورای عالی امنیت ملی به تصویب نرسید/ نگاه اصلاح‌گرایانه دارم ، ضرغامی

این عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و مدیر اسبق شرکت صداوسیما در ادامه، در پاسخ به پرسش دانشجویان در مورد گزارش ۱۰۰ روزه روحانی در دوره یازدهم ریاست جمهوری، خاطره ای از گزارش ۱۰۰ روزه اول بیان کرد و گفت: در این گزارش، مجری را دفتر مدیر جمهور آورد که من زیر بار نرفتم چراکه باید مجری را صداوسیما گزینش کند تا استقلال صداوسیما زیر سال نرود.

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | ضرغامی | ظهر امروز | عزت الله ضرغامی | شورای عالی انقلاب فرهنگی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog