عاشقانه ها

یک سایت سیستم وبلاگدهی تاپس بلاگ – ساخت وبلاگ رایگان دیگر

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی انتقاد مسعود پزشکیان از اجرای هدفمندی یارانه‌ها در دولت قبل

مسعود پزشکیان در بخشی از گفتگوی خود که در کافه خبر خبرآنلاین انجام شد، در انتقاد از نحوه اجرای هدفمندی یارانه ها در دولت قبل گفت: احمدی نژاد در مسائلی مثل هدفمن

انتقاد مسعود پزشکیان از اجرای هدفمندی یارانه‌ها در دولت قبل

انتقاد مسعود پزشکیان از اجرای هدفمندی یارانه ها در دولت قبل

عبارات مهم : قانون

نایب مدیر مجلس از نحوه اجرای هدفمندی یارانه ها در دولت قبل انتقاد کرد.

مسعود پزشکیان در بخشی از گفتگوی خود که در کافه خبر خبرآنلاین انجام شد، در انتقاد از نحوه اجرای هدفمندی یارانه ها در دولت قبل گفت: احمدی نژاد در مسائلی مثل هدفمندی یارانه ها یا بحث بهداشت و درمان، خلاف عمل کرد. برنامه قانون چهارم که مجلس تصویب و شورای نگهبان قبول کرده بود را کنار گذاشت گفت قبول ندارم. هیچ کس نگفت تو چه کاره ای که قانون را قبول نداری؟همه با او کنار آمدند. اصلا مگر می تواند یک مدیر جمهور قانون را زیر پا بگذارد؟ اصلا مدیر جمهور شده است قانون را اجرا کند نه اینکه بگوید این قانون را قبول ندارم. ولی هیچ به او نگفتند. همان دور اول نگفتند. حالا یک مشکلی پیدا شده است می گویند این آدم فلان هست. این همان آدم است و هیچ فرقی نکرده.

انتقاد مسعود پزشکیان از اجرای هدفمندی یارانه‌ها در دولت قبل

وی افزود: اسمش را گذاشته اند هدفمندی؛ کچل را می گذارند زلفعلی، کور را می گذرند عینعلی! غیرهدفمندی را گذاشته اند هدفمندی. این هدفمندی است که به هر کس ۴۵ هزارتومان بدهند؟ ولی دادند. خلاف قانون هم عمل کردند و زیاد از چیزی که قانون مصوب کرده بود دادند. از جاهای دیگر پول برداشتند و دادند و هیچ کس هم برخورد نکرد. ما هم مقصریم. مجلس هم مقصر هست، قوه قضاییه هم مقصر است.

واژه های کلیدی: قانون | انتقاد | یارانه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog