عاشقانه ها

یک سایت سیستم وبلاگدهی تاپس بلاگ – ساخت وبلاگ رایگان دیگر

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نباید زانوی غم بغل بگیریم! , بررسی شرایط کشور عزیزمان ایران در جام‌جهانی از نگاه این کارشناس فوتبالی

رسول کربکندی اعتقاد است که فوتبال بازی اتفاق‌ها است و بچه‌های کشور عزیزمان ایران نباید خودشان را دست کم بگیرند. 

نباید زانوی غم بغل بگیریم! , بررسی شرایط کشور عزیزمان ایران در جام‌جهانی از نگاه این کارشناس فوتبالی

بررسی شرایط کشور عزیزمان ایران در جام جهانی از نگاه این کارشناس فوتبالی؛نباید زانوی غم بغل بگیریم!

عبارات مهم : ایران

رسول کربکندی اعتقاد است که فوتبال بازی اتفاق ها است و فرزند های کشور عزیزمان ایران نباید خودشان را دست کم بگیرند.

به گزارش خبرآنلانی؛رسول کربکندی مربی مشهور کشورمان که حالا زیاد به عنوان کارشناس فوتبال فعالیت می کند، در مورد شرایط کشور عزیزمان ایران در جام جهانی 2018 روسیه گفت: «تا آنجا که من می دانم، اوضاع تمرینی تیم ملی خیلی خوب است و در کمپ مدرنی تمرینات را دنبال می کند. ما فاصله زیادی تا شروع جام جهانی نداریم و هر طور شده است باید به بالاترین میزان از آمادگی رسیده باشیم. زمانی باقی نمانده که بخواهیم صرف آماده سازی زیاد کنیم.»

او ادامه داد: «با این حال می دانم که خبرهای امیدوار کننده ای به گوش می رسد و بازیکنان از انرژی معنوی و روانی بالایی بهره می برند. البته مسائلی در طول این دوره از مسابقه ها و وقت اردوهای آماده سازی به وجود آمد ولی حالا وقت خوبی جهت مطرح کردن آن نیست. باید امروز فقط به فکر حمایت از تیم ملی باشیم. من می بینم که بعضی فقط آیه یاس می خوانند و فکر می کنند ما با بدترین شرایط ممکن از جام جهانی برمی گردیم ولی نباید زانوی غم بغل بگیریم بلکه باید به تک تک ملی پوشان انرژی بدهیم و از آنها حمایت کنیم.»

نباید زانوی غم بغل بگیریم! , بررسی شرایط کشور عزیزمان ایران در جام‌جهانی از نگاه این کارشناس فوتبالی

کربکندی در نهایت گفت: «من هم مثل همه ایرانی ها امیدوارم تیم ملی فوتبال کشورمان بتواند با ارائه بازی های درخشان، آبروداری کرده و از نام بزرگ کشور عزیزمان ایران در جام جهانی دفاع کند. ما می توانیم کارهای بزرگی انجام بدهیم فقط کافی است به غیرت ایرانی که در وجود بازیکنان هست، اعتماد کنیم.»

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | فوتبالی | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog