عاشقانه ها

یک سایت سیستم وبلاگدهی تاپس بلاگ – ساخت وبلاگ رایگان دیگر

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی فهرست آپارتمان‌های ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیونی

مناسب‌ترین بودجه جهت خرید نخستین منزل مناسب سکونت زوج‌های منزل اولی با توجه به سطح بودجه اغلب این گروه از متقاضیان مسکن، آپارتمان‌های ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومانی ا

فهرست آپارتمان‌های ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیونی

فهرست آپارتمان های ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیونی

عبارات مهم : میلیون

مناسب ترین بودجه جهت خرید نخستین منزل مناسب سکونت زوج های منزل اولی با توجه به سطح بودجه اغلب این گروه از متقاضیان مسکن، آپارتمان های ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومانی است.

به گزارش دنیای اقتصاد ، با کم کردن نسبت تسهیلات منزل دار شدن به میانگین قیمت آپارتمان مسکونی، قدرت خرید زوج های منزل اولی در جریان تشنج قیمتی چند ماه اخیر کم کردن یافته و منزل اولی هایی که به امید برخورداری از تسهیلات معادل حدود ۶۰ درصد از ارزش ملک انتخابی خود وارد صندوق بعد انداز مسکن یکم شده است و سپرده گذاری کرده بودند، اکنون ناگزیر هستند یا منزل کوچک تر و قدیمی تری متناسب با ظرفیت کنونی بودجه خود بخرند یا اینکه نقدینگی خود را زیاد کردن دهند تا بتوانند گزینه مطلوبی را که از ابتدا و در وقت سپرده گذاری مدنظر داشتند، تملک کنند.

طبیعی است زیاد کردن بودجه بدون زیاد کردن سقف وام مسکن جهت منزل اولی ها امری تقریبا غیرممکن یا دست کم سخت هست. بنابراین آنها ناگزیر هستند به سراغ آپارتمان های کوچک تر و قدیمی تر یا در محله های نسبتا ارزان تر بروند و منزل اول خود را با قدری فاصله نسبت به ایده آل خود خریداری کنند.

فهرست آپارتمان‌های ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیونی

اگرچه نوسان قیمت مسکن در ماه های اخیر دیواری میان منزل مطلوب منزل اولی ها با آنچه امکان خریدش را دارند، ایجاد کرده هست، ولی نگاهی به آخرین معاملات انجام شده است در دامنه قیمت ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان حاکی از این است که واحدهای کم سن زیادی نیز در مناطق متفاوت شهر وجود دارد که منزل اولی ها می توانند به سراغ آنها بروند. در عین حال مورد نیاز است ارزیابی قیمت به وسیله منزل اولی های جست وجوگر در بازار، بر اساس قیمت قطعی معاملات انجام شده است در خرداد ماه صورت گیرد تا با آگاهی از ارزش واقعی ملک انتخابی خود، پای قرارداد حاضر شوند.

واژه های کلیدی: میلیون | تسهیلات | میلیونی | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog